char

O nas

Firma Leach & Lang Property Consultants istnieje na rynku od 2004 roku jako firma zajmująca się sprzedażą, najmem oraz zarządzaniem nieruchomościami. Od 2012 roku w odpowiedzi na liczne zapytania Klientów rozszerzyła zakres swoich usług o projektowanie i wykańczanie wnętrz. Powstał dział projektowy - Leach & Design. Prowadzony jest przez dwie architektki, Kasię i Anię, które posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.

logo

o nas
anna

Anna Gluzińska-Nasternak

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Przez pierwsze lata po ukończeniu studiów zajmowała się projektowaniem architektonicznym. Zdobyte doświadczenie w tym zakresie przeniosła na projektowanie wnętrz, które stało się jej pasją. Szczególny nacisk kładzie na funkcjonalność oraz estetykę projektów. Wiedza z zakresu materiałoznawstwa oraz znajomość najnowszych trendów wnętrzarskich pozwala jej na tworzenie ciekawych rozwiązań, idealnie dopasowanych do wymagań inwestora. Ania biegle posługuje się językiem polskim oraz angielskim.

katarzyna

Katarzyna Rynkar

Absolwentka Architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywała w biurach projektowych zarówno w Polsce, jak i we Włoszech. Jest odpowiedzialna za wszystkie etapy projektowania – rozmowę z klientem, przygotowanie modeli 3d i rysunków technicznych, dobór mebli i materiałów, koordynację prac wykończeniowych. Jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami, które chętnie wykorzystuje w projektach. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i tworzy dla niego niepowtarzalny projekt spełniający wszystkie jego oczekiwania. Poza językiem polskim posługuje się też językiem angielskim i włoskim.

anna i katarzyna
anna i katarzyna